Įrenginiai, kurių nevertėtų pirkti.
Autorius: Vladimir Čekurišvili


Kad ir kaip norėtųsi, kad ir kaip degtumėte noru įsigyti naują žaisliuką, vis tiek reikia susimastyti: ar tikrai yra naudinga skubėti? Pristatome jums sąrašą įrenginių, kurių kol kas pirkti nepatartumėm.
 
iPhoneJeigu jus geidžiate naujojo iPhone, kol kas jo nepirkite. Mes žinome, jog iPhone 5 atsiras jau šio rudens pradžioje. Nežinome kaip jis vadinsis (ar iPhone 5, ar The New iPhone), bet mes tiksliai numanome, jog jis turės greitesnį procesorių, geresnę kamerą ir didesnį bei gražesnį ekraną. Pagalvokite, gal vertėtų luktelt?
 
Be to, atsiradus naujajam iPhone, senesni modeliai iš karto atpigs. 
 
Planšetiniai kompiuteriai su WindowsPrisipažinkime sau - tokia valdymo patirtis, kokią siūlo Windows 7, gali patikti tik tai mazochistui. Nors Windows 7 leis diegti ir naudotis pamėgtom programom, jo valdymas nėra pritaikytas pirštams.
 
Ateinantį rudenį Microsoft pristatys naująją operacinę sistema - Windows 8 - su draugišku Metro UI. 
 
Ultrabook'ai Pernai rudenį pirmoji banga - nauja super plonų ir mažų nešiojamų kompiuterių kategorija - atkeliavo į lentynas. Tačiau naujoji karta atsiras jau šią vasarą, ir šie ultrabook'ai turės kur kas spartesnį naujosios kartos Intel Core Series procesorių ir aukštesnės rezoliucijos ekranus.
 
Jau žinome keletą pristatytų modelių. Pavyzdžiui, Asus ZenBook Prime siūlo nuostabų 1920 x 1080 raiškos ekraną, o Lenovo ThinkPad X1 Carbon. - neįsivaizduojamą spartą.
 
MacBook ProJeigu širdis geidžia Apple MacBook Pro, pasakykit jai trupučiuką pakentėti. Visi jau laukia, kol Apple pristatys naujuosius MacBook Pro ateinantį birželį. Nekalbant apie USB 3.0 ir Ivy Bridge procesorius, reikia paminėti, jog naujieji MacBook Pro atkeliaus su puikiais "Retina" aukštos raiškos ir kokybės ekranais. Be to, jie bus valdomi naujosios OS X Mountain Lion, kuri leis patirti panašų į iPad funkcionalumą.
 
Planšetiniai kompiuteriai su AndroidApple entuziastams tai neaktualu - jie jau gavo savo naująjį iPad. O kalbant apie Android planšetes, mes patartumėm palaukti ir kol kas jų nepirkti.
 
Nors dabar jau yra keturių branduolių tabletai, tokie kaip Asus Eee Pad Transformer Prime, mes vis laukiame, kol atsiras planšetės su aukštesne nei 1280 x 800 raiška. Ir Asus, ir Acer jau pristatė naujuosius 1920 x 1200 raiškos planšetinius kompiuterius, bet  nei vienas iš jų dar nepasiekė rinkos. Taigi, jeigu jus paklosite 1500 Lt Android tabletui dabar, po to graušite nagus, kai tik atkeliaus HD modeliai.
 
Smart TVApple gali tylėti kiek nori, bet mes žinome, kad šių metų pabaigai yra ruošiamas obuolinis televizorius. O kai ateis laikas leisti į prekybą naujosios kartos išmaniuosius televizorius, Apple nebus vienintelė. LG neseniai pristatė savo naująjį G2 Smart TV, kuris pasižymi Google TV 2.0 sąsaja, palaiko valdymą balsu ir turi gestų palaikymą. Lenovo pradėjo prekiauti K55 Smart TV televizorius su Android 4.0. Šie konkurentai paveiks dabartinių pasiūlymų kainas.
 
Išmanieji telefonai su WindowsNors Nokia Lumia 900 yra nuostabaus dizaino, o HTC Titan II turi puikia 16 megapikselių kamerą, vis tiek Windows Phone  atsilieka nuo Android ir iOS konkurentų. Tačiau šį rudenį pasirodžius Windows Phone 8 viskas gali pasikeisti.
 
Kai kurie šaltiniai teigia, jog naujoji operacinė sistema palaikys aukštesnę rezoliuciją, dviejų branduolių procesorius, NFC ir t.t.
 
O kol kas net neaišku, ar dabartiniai prietaisai su Windows Phone išvis gaus atnaujinimą į naująją sistemą. Tad jeigu jus domina Windows telefonas, patariame palaukti rudens.
 
Blackberry telefonaiResearch in Motion, kompanija, kuri gamina Blackberry telefonus, lyg būtų pasiklydusi laike – siūlo telefonus, kurių specifikacijos atitiktų greičiau 2009 metus, negu 2012: vieno branduolio 800 MHz procesoriai, mažyčiai 2.4“ ekranai ir morališkai pasenusi Blackberry 7 OS.
 
RIM skuba taisyti padėtį: šiais metais pasirodo nauji Blackberry telefonai su Blackberry 10 OS. Naujoji vartotojui draugiška operacinė sistema, didelis ekranas ir greitesnis procesorius turi pagerinti Blackberry telefonu pardavimus. Todėl jeigu jums tikrai reikia Blackberry, trupučiuką palaukite.
 
Šaltinis: gizmodo.com, vertimas

Palikite komentarą
Vardas*
El. paštas