Apžvalgos
Kadangi jau prasidėjo Olimpinės žaidynės pristatytsime Jums geriausių programėlių kolekciją, kurią parengė mūsų kolegos iš androidcentral.com.
Prieš penkerius metus JAV prasidėjo pirmojo iPhone, kuris apvertė mobilųjį pasaulį ir visą industriją, pardavimai. Šia proga mes nusprendėme prisiminti ankstyvas prognozes dėl Apple, kurias 2007 metais noriai skelbė žymūs analitikai ir stambių kompanijų vadovai.
Kartais Mobium.lt vykdo apklausas. Ir štai pateikiame trijų paskutinių apklausų rezultatus.
Gameloft – įžymus mobiliųjų žaidimų kūrėjas. Kompanija buvo įkurta 1999 metais ir pasižymėjo kokybiškais žaidimais Android, Bada, Blackberry OS, BREW, iOS, Java, Symbian OS ir Windows Phone platformoms. Šiandien pateikiame jums 12 geriausių Gameloft žaidimų.
"From China with love“ - tai jūsų vedlys pigesnio kiniško pirkimo internetu link. Mes apžvelgsime tokius tinklapius, kaip dx.com (dealextreme.com) bei kitus, ir pateiksime jums įdomiausias rastas prekes.
Mes nusprendėme šiandien jums pateikti pigiausių išmaniųjų Android telefonų sąrašą.
Mūsų kolegos iš cnet.com nusprendė sudaryti geriausių planšetinių kompiuterių, atkeliaujančių su Android 4.0 arba turinčių atnaujinimo į Ice Scream Sandwich galimybę, sąrašą.
Naujoji rubrika "From China with love“ - tai jūsų vedlys pigesnio kiniško pirkimo internetu link. Mes apžvelgsime tokius tinklapius, kaip dx.com (dealextreme.com) bei kitus, ir pateiksime jums įdomiausias rastas prekes.
Kad ir kaip norėtųsi, kad ir kaip degtumėte noru įsigyti naują žaisliuką, vis tiek reikia susimastyti: ar tikrai yra naudinga skubėti? Pristatome jums sąrašą įrenginių, kurių kol kas pirkti nepatartumėm.
Senokai atėjo laikai, kuomet niekas neberašo CD ar DVD su svarbiausiais dokumentais, praktiškai nenešioja iš vieno kompiuterio į kitą informacijos su flešiuku. O kam? Dabar atsirado begalybė debesų servisų, kurie siūlo vartotojams vieną ar kitą gigabaitų skaičių jų serveriuose.
Naujausi ir geriausi paskutinės savaitės Android žaidimai pagal androidandme.com versiją.
Vienas laukiamiausių šio pusmečio išmaniųjų telefonų – Samsung Galaxy SIII – netrukus pasirodys Lietuvoje. Jau nebeliko spekuliacijų nei dėl tikrojo jo dizaino, nei realių techninių galimybių. Taigi užduokime sau klausimą – ko mes taip laukiame?
Neseniai programinės įrangos kūrėjui Styvenui Trogton-Smitui (Steven Troughton-Smith) atsirado galimybė susipažinti su ankstyva Google mobiliosios operacinės sistemos versija, ir jis nusprendė savo bloge trumpai pasidalinti su visuomene įspūdžiais. Jis gavo į rankas HTC-2065.0.8.0.0 aparatą, kuris buvo sukurtas dar 2007 metų gegužės 15 d. Tai reiškia, kad jis buvo sukurtas 4 mėnesius prieš pirmojo iPhone pristatymą.
Nokia – pigių telefonų lyderė – vis dar kovoja dėl vietos po saule. Nuo pernai metų Nokia paleido naują telefonų seriją. Šiandien trumpai apžvelgsime Nokia 100 ir Nokia 101, Nokia Asha 200 ir Nokia Asha 201, bei Nokia Asha 300.
Ar žinote, kaip išsirinkti mobilųjį telefoną, kai kaina nėra pagrindinis kriterijus? Jūsų laukia nelengvas sprendimas, kai operatorių vitrinų lentynose surasite apie 100 skirtingų modelių, kurie skiriasi gamintojo pavadinimais, kaina, funkcionalumu ir dizainu. Jūsų dėmesiui - 2012-ųjų metų pradžios geriausių telefonų penketukas.