Apžvalgos
„Windows Phone 7“ prastatyta vasario 15 dieną, tačiau iki šiol nebuvo aišku, ko tikėtis programų ir žaidimų kūrėjams. Viskas pasikeitė vakar, kuomet prasidėjusioje „Microsoft Mix 2010“ parodoje sistemos kūrėjai atskleidė visas kortas...
MWC 2010 parodos dalyviai nepamiršo ir vyresnio amžiaus žmonių. Savo telefonų modelius, skirtus šiai žmonių grupei pristatė Vokietijos bendrovė "Hagenuk", Austrijos bendrovė "Emporia" ir Prancūzijos bendrovė "Sagem".
Kuomet buvo pristatyta „Microsoft Windows Phone 7 Series“ sistema dauguma skaitytojų suprato, jog tai nauja ir šauni sistema, ateityje padidinsianti „Windows Phone“ sistemos populiarumą, tačiau kodėl? Į šį klausimą aiškiai atsakyta dar nebuvo.
Šiais metais „Mobile World Congress“ parodoje kompanija „HTC“ buvo apdovanota, kaip daugiausiai naujovių pristačiusi gamintoja. Ši titulą „HTC“ padėjo pelnyti pristatyti nauji produktai „HTC Desire“, „Legend“ ir nauja „HTC HD2 mini“ versija.
Bendrovės SE prezentacijoje buvo pristatyti 3 nauji telefono modeliai: Vivaz Pro, Xperia X10 mini ir Xperia X10 mini pro.
Prasidėjo ilgai laukta Mobile World Congress paroda. Mes supažindinsime Jus su pagrindinėmis jos naujienomis bei įvykusiomis prezentacijomis.
Kovo 15 dieną Barselonoje vykstančioje mobiliųjų technologijų parodoje buvo pristatytos dvi svarbios naujos operacinės sistemos - „Windows Phone 7 Series“ ir „Symbian^3“.
Šiais laikais mobilusis telefonas už šimtą litų nebėra retenybė. Praktiškai visi mobiliųjų telefonų gamintojai turi ką pasiūlyti ekonominių telefonų segmente. Šiuolaikinis telefonas už 100 litų paprastai leidžia skambinti ir rašyti SMS žinutes, tačiau daugelis jų turi ir vieną kitą papildomą funkciją, kuri padeda juos išskirti iš minos beveik identiškų aparatų.
„Google Nexus One“, tai pirmasis kompanijos „Google“ platinamas telefonas. Nors produktą gamina kompanija „HTC“, „Google“ teigia kūrusi įrenginio viziją nuo nulio iki to, ką šiandien galima vadinti vienu pažangiausiu telefonu rinkoje. Kadangi šis gaminys neeilinis, o jo vystymo procesas buvo patikėtas „Google“, kompanija įamžino ilgą produkto kelią sukurdama filmukų ciklą, įamžinusį prietaiso gamybą ir kūrimą.
Jutiklinis ekranas — informacijos įvedimo įrenginys; lietimui jautrus ekranas. Šioje apžvalgoje mes papasakosime Jums apie skirtumą tarp talpinių (capasitive) ir varžinių (resistive) lietimui jautrių ekranų (touchscreen).
Žinoma, tam, kad būtų galima gerai susigaudyti įrenginiuose, įrenginėliuose ir prietaisėliuose, kurie buvo eksponuojami parodoje „CES-2010“, būtina bent jau peržiūrėti parodos katalogą. Arba (tai kur kas geriau) – ją aplankyti. Tačiau apie pačias įdomiausias naujienas mes visgi papasakosime. Pradėsime nuo to , kas naujo atsirado tokioje sparčiai besivystančiose srityje, kaip mobilusis ryšys.
Šiandien norėčiau pakalbėti apie žemesniosios klasės telefonus. Kodėl? Todėl, kad šiuo metu, kai aplinkui tik ir girdime apie krizę visose srityse, taupymas ir išlaidų optimizavimas tampa labai svarbus.
Ar kada susimąstėte, kas yra vidutinė klasė ir kaip mes patys tai suvokiame? Ar tai yra tiesiog techniškai paimtas ir suskaičiuotas vidurkis, ar tiesiog tai, kas priskiriama pilkai masei, už ko niekada neužkliūtų akis gatvėje?
2007 m. vasarą pasirodė pirmasis Apple iPhone modelis, nors savo techninėmis savybėmis jis nusileido daugeliui kitų gamintojų siūlomų telefonų, jis buvo graibstyte, graibstomas ir įrodė jog liečiami ekranai yra pakankamai pažengę, kad būtų naudojami mobiliųjų telefonų valdymui.
Ar jums teko susidurti su tokia mobiliojo telefono funkcija, kad svarstėte, kodėl kūrėjas sugalvojo kažką tokio nenaudingo ir daugumai žmonių nereikalingo? Mes tikrai taip esame galvoję apie kai kurias funkcijas ir šiandien pateiksime jums tokių funkcijų sąrašą, kurių niekas nenori, niekam jų nereikia ir visiškai nerūpėtų jei jų neliktų telefone.