Apžvalgos
Atsakymas į klausimus kokia buvo mobiliojo ryšio evoliucija ir kas slepiasi po tais trumpais, tačiau visur girdimais pavadinimais – 2G, 3G ir 4G?
GetJar.com, tai didžiausia pasaulyje daugia-platforminė mobiliųjų programų parduotuvė internete, įkurta lietuvio Ilja Laurs.
Mobilieji elementai po 3-4 metų, „miršta“ ir įrenginys tampa beverčiu. Belieka įsigyti arba naują įrenginį, arba pakeisti elementą. Kodėl taip nutinka?
„Opera Mobile“, tai interneto naršyklė išmaniesiems telefonams ir interneto kompiuteriams.
Kviečiame susipažinti su Tomu Ivaškevičiumi – „Nokia C7“ mobiliojo vyriausiuoju dizaineriu.
Mobilieji telefonai tapo neatsiejama kasdienybės dalimi. Kiekvienas mūsų juos naudoja, jie visada šalia, krepšyje, rankinuke, mašinoje, kišenėje. Jie visur, bet ar tai saugu?
Samsung S8500 Wave“ – „žvėris su zuikio širdimi“. Kodėl? Atsakymas kartu su išsiamia apžvalga.
Na ką, pagaliau ir pas mus atėjo tikra vasara – pramogų ir laisvalaikio metas. Deja šių dienų visuomenė negali išsiversti be mobiliojo telefono, net atostogų metu, todėl tai tikrai geras metas aptarti, kaip šis prietaisas galėtų būti ir pramoga, o ne tik darbo įrankis.
„iPad“ – vos ištarius šį žodį aišku apie ką bus kalbama. Kompanijos „Apple“ reklamos specialistai ne kas kiti, bet genijai. „Apple“ produktus su priešdėliu „I“ ir gaminamus kompiuterius jie išgarsino visame pasaulyje. Iki šiol jų paskirtis buvo aiški, tačiau su "iPad" tai kiek kėbliau. Kam skirtas šis prietaisas?
Išmėginus „Samsung Monte“ mobilųjį, tenka pripažinti: telefonas išties turi be galo daug funkcijų ir jas siūlo už mažą kainą, tačiau, jei žinai ko nori, jis ne Tau.
Kompanija „Nokia“ pirmąjį foto telefoną pristatė 2002 metais, jo kamera gebėjo užfiksuoti trijų dešimtųjų megapikselių nuotraukas, tačiau negalėjo nei filmuoti ar fotografuoti prietemoje.
„Apple“ smegenimis vadinamas milijardierius Steve Jobs savo karjerą pradėjo mokyklos metais uždarbiaudamas kompanijoje „Hewlett-Packard Company“. Ėmęs realizuoti savo paties sumanymus, jis visam laikui įsiamžino kompiuterijos istorijoje.
Prieš tris metus pristatytas „iPhone“ mobilusis telefonas neįtikėtinai pakeitė mobiliųjų telefonų rinką. Šiandien šio telefono operacinė sistema sudaro pusę visų sumaniųjų mobiliųjų sistemų, o parduota šio prietaiso, turint omenyje visus tris modelius, jau virš 50 milijonų pasauliniu mastu.
Prieš porą savaičių mus pasiekė pora juodų dėžučių tiesiai iš "Nokia". Iš pirmo žvilgsnio – nieko ypatingo, nedideli gabaritai, minimalistinis dizainas ir dominu"Nokia" atrodo estetiškai. Tiesiog ir knieti pažiūrėti, kas viduje.
Interneto gigantui „Google“ priklausianti mobiliųjų reklamų kompanija „AdMob“ pateikė kasmetinius pasaulinės mobiliųjų telefonų rinkos tyrimų rezultatus – šiemet populiariausia mobilioji operacinė sistema vis dar išlieka „iPhone OS“ (50 proc.), tačiau ją sparčiai vejasi „Google“ sukurta „Android“ sistema, kuri per metus išaugo 1100 proc.