Geriausios Londono Olimpinių žaidynių Android programėlės

 Autorius: Kamilė Mikalauskaitė


Kadangi jau prasidėjo Olimpinės žaidynės pristatytsime Jums geriausių programėlių kolekciją, kurią parengė mūsų kolegos iš androidcentral.com. 
London 2012 ResultsPirmoji programėlė, kurią turėtumėte parsisiųsti, norint sekti pagrindinius Olimpiados įvykius, turėtų būti Londom 2012 Results. Joje yra pasirodymų grafikai, rezultatai, tiesioginiai atnaujinimai, sporto detalės, medalių stalas, atletų profiliai ir dar daugiau. Vartotojai gali sekti pasirinktas šalis.
 
Parsisiųsti: Londom 2012 Results.

London 2012 Join InJei jūs dalyvaujate Olimpinėse žaidynėse kaip žiūrovas – Join In tiks būtent Jums. Tai dar viena oficiali Olimpiados programėlė. Joje yra pilnas renginių gidas, žemėlapiai, tiesioginiai atnaujinimai ir sporto varžybų grafikai. Taip pat galima koordinuoti su kitais šios programėls vartotojais, nes yra location- sharing (vietos dalinimosi) funkcija. Taip pat yra facebook, Twitter ir Foursquare integracijos
.
Parsisiųsti: Join In.

London 2012 Ofiicial Mobile GameJei norite pabūti dalimi Olimpiados dalyvių galite parsisiųsti šį žaidimą. Šis oficialus Olimpiados žaidimas nukelia žaidėjus į 9 renginius, įskaitant sprintą, bėgimą su kliūtimis, trišuolį, šuolį su kartim, plaukima baidarėmis, šaudymą iš lankų ir dar daugiau. Yra premium versija, kuri suteikia papildomų taškų, daugiau ištvermės, tačiau ji yra mokama.
 
NBC Olympics Android CentralTaip pat galima naudoti Amerikiečių NBC Olympics programėlę. Joje yra naujienų, TV programa (JAV programų), medalių skaičiuoklė, nuotraukos, video, galimybė sekti tam tikrą sportininką, komandą ir dar daugiau. Taip pat yra įdiegta Facebook ir Twitter. Iš esmės ši programėlė yra nemokama, tačiau lietuviams ne viskas joje veiks, pavyzdžiui negalėsime gyvai stebėti rungtynių.
 
Parsisiųsti: NBC Olympics.

BBC OlympicsGyventantys Jungintinėje karalystėje, galite naudotis BBC programėle. Joje galima tiesiogiai stebėti rungtynes, tiesiog įdiegus Flash player‘į. Jei praleidžiate kokias varžybas čia galite pamatyti varžybų video, geriausias istorijas bei BBC žurnalistų komentarus. Kaip ir praėjusios programėlės, Lietuvoje kaikurios funkcijos neveiktų.
 
Parsisiųsti: BBC Olympics.

Šaltinis: androidcentral.com.

Palikite komentarą
Vardas*
El. paštas