From China with love (#2)
From China with loveRedaktorius: „Naujoji rubrika "From China with love“ - tai jūsų vedlys pigesnio kiniško pirkimo internetu link. Mes apžvelgsime tokius tinklapius, kaip dx.com (dealextreme.com) bei kitus, ir pateiksime jums įdomiausias rastas prekes. “.

Kaip pirkti?
dx.com (dealextreme.com) gali pirkti bet kas. Jums užtenka turėti PayPal paskyrą su pririšta kreditine arba specialia debetine kortele.
 
Kiek kainuoja?
Pristatymas iš dx.com nieko nekainuoja. Tačiau nepamirškite, jog pagal mūsų valstybės įstatymus komerciniams pirkimams ne iš Europos Sąjungos taikomas PVM mokestis, jeigu pirkinio vertė viršija 75 Lt. Taip pat kartais taikomi muitų mokesčiai, tačiau jie te sudaro keletą procentų.
 
Kokybė?
Nepamirštam, jog „Made in China“ – tai Made in China. Kartais prekės yra labai geros kokybės, kartais – prastos. Tačiau reikėtų paminėti, jog esant problemoms, dx.com stengiasi padėti jas išspręsti. Tuo labiau prekėms taikoma vienerių metų garantija.
 

From China with love #2

Lotas nr. 1
Žiūrim ką turim – labai įdomus daiktas – specialus išorinis dangtelis, skirtas iPhone 4 ir 4S modeliams, kuris atlieka net keletą funkcijų – apsaugo jūsų iPhone nuo įbrėžimų, turi papildomą bateriją (kuri prailgins įrenginio veikimo laiką) ir įdomiausia funkcija – papildomos SIM kortelės pajungimas.
 
Tiesa, mes nesame tikri, ar kiniečiai tinkamai įgyvendino visas žadėtas funkcijas – bet galima tikėtis, jog šis daiktas pravers mėgstantiems keliauti ir norintiems paversti savo iPhone Dual SIM.


 
Kaina: apie 187 Lt + PVM (~226 Lt).
 
 
Lotas nr. 2
Žinomas faktas apie 6 kartos iPod Nano – šis grotuvas veikia kaip laikrodis, todėl natūralu, jog anksčiau ar vėliau turėjo atsirasti apyrankės, leidžiančios šią svajonę įgyvendinti.
 
Įdomi apyrankė, pagaminta iš  aliuminio ir silikono, traukia akį savo pakankamai žema kaina ir neprastu stiliumi.


 
Kaina: apie 44 Lt.
 
 
Lotas nr. 3
Plačiai paplitusi Lietuvoje prekė – mašininis FM transmiteris. Neturite MP3, DVD ar USB magnetolos? Ne bėda – šis įrenginys leidžia atkurti mėgstamą muziką iš SD kortelės. Beje, šis egzempliorius turi LCD ekraną ir distancinio valdymo pultelį.


 
Kaina: apie 36 Lt.
 
 
Lotas nr. 4
Dar vienas įrenginys, skirtas iPhone 4/4S telefonams – stilingas dangtelis, BET su labai įdomia funkcija – jis leidžia krauti iPhone akumuliatorių belaidžiu būdu. Ši technologija nėra nauja, bet smagu, kad kiniečiai nusprendė ją įgyvendinti savo produkcijoje.


 
Kaina: 103 Lt + PVM (~125 Lt).
 
 
Lotas nr. 5
Apple stiliaus telefonas-laikrodis. Šis įrenginys pasižymi 1.8“ lietimams jutriu varžiniu ekranu, vienos SIM kortelės palaikymu ir net 0.3 MP kamera. Kaip kiniečiai įsivaizduoja fotografavimą šio įrenginio pagalba – mes nežinome, bet kamera jame vis tik yra. Beje, apie 3G, Bluetooth ir WiFi galima pamiršti – šių dalykų tiesiog nėra.


 
Kaina: 242 Lt + PVM (~293 Lt).
 
 
Lotas nr. 6
Paskutinis šios dienos lotas – 7“ Android 4.0 tabletas. 7“ talpinis ekranas – tai gerai, bet 800x480 taškų raiška kiek mažoka. Taip pat džiugina Android 4.0.
 
Iš svarbiausių charakteristikų – 8GB vidinės atminties, 512MB RAM, microSD iki 32GB kortelių palaikymas, multi-touch funkcija, WiFi, 1.2GHz vieno branduolio procesorius ir HDMI. Už šitokią kainą – tikrai vertas dėmesio pirkinys.


 
Kaina: 308 Lt + PVM (~372 Lt).
 
 

Palikite komentarą
Vardas*
El. paštas