Dropbox - jūsų duomenys padebesy.
Autorius: Vladimir Čekurišvili

Senokai atėjo laikai, kuomet niekas neberašo CD ar DVD su svarbiausiais dokumentais, praktiškai nenešioja iš vieno kompiuterio į kitą informacijos su flešiuku. O kam? Dabar atsirado begalybė debesų servisų, kurie siūlo vartotojams vieną ar kitą gigabaitų skaičių jų serveriuose.
 
Debesų saugykla - tai servisas, leidžiantis vartotojams saugoti duomenis serveryje "debesyje" ir dalintis jais su kitais vartotojais arba tarp skirtingų įrenginių. Šis procesas grindžiamas duomenų sinchronizavimu.


 
Nors kiekviena stambi IT komanija siūlo savo debesų paslaugas (Windows Sky Drive, Google Drive, Apple iCloud ir t.t.), vienas seniausių ir populiariausių servisų - Dropbox.
 
Kiekvienam naujam vartotojui Dropbox siūlo 2 nemokamus gigabaitus vietos debesyje, o patiems aktyviausiems - įvarius talpyklos bonusus (už kiekvieną pakviestą draugą abu gaunama papildomos vietos serveryje).


Dropbox Windows
 
Dropbox pasižymi tuo, kad leidžia pasiekti duomenis iš įvairių įrenginių, kompiuterių ar net interneto naršyklėje.
 
Įprastas Dropbox Windows klientas - tai tarsi paprastas aplankas (folderis), į kurį metami failais sinchronizuojami su duomenimis serveryje. Jeigu prie paskyros pajungsite mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar tiesiog užeisite į savo paskyrą internete, galėsite tuos failus pamatyti ir redaguoti.


Dropbox Android
 
Lygiai taip pat, failas, įmestas iš telefono, tuoj pat atsiras visuose įrenginiuose (tiesa, mobiliųjų prietaisų atveju sinchronizacija atliekama pagal užklausymą, kad nesuvartotų interneto trafiko).


Dropbox iPad
 
Šis servisas idealiai tinka vartotojams, turintiems poreikį turėti visą informaciją po ranka ir su galimybę ją keisti. Taip pat praverčia mėgstantiems dalintis dokumentais, muzika ir t.t.
 
Daugiau informacijos (o taip pat visi reikalingi atsisiuntimai): www.dropbox.com
Dropbox veikia su Windows, Linux, Mac OS, Android, iPhone, iPad ir Blackberry.

Palikite komentarą
Vardas*
El. paštas