Sausį „Omnitel“ pirmąkart nenukentėjo dėl „migruojančių“ abonentų

Sausį po mažiausiai 2 metų pertraukos į „Omnitel“ atėjo daugiau numerio perkėlimo paslauga pasinaudojusių abonentų negu išėjo, rodo bendrovės „Mano numeris“ duomenys. „Bitei“ sausis buvo pirmas „nuostolingas“ mėnesis nuo 2009 m. rugsėjo. Tokiems pokyčiams įtakos galėjo turėti didelių viešųjų pirkimų rezultatai.


„Mano numeris“ duomenimis, sausį į „Omnitel“ atėjo 5324 abonentai, į „Tele2” - 2436 abonentai, o į „Bitę“ - 2009 abonentai. Iš bendrovių išėjo atitinkamai 3075, 1977 ir 4919 abonentų. Keletas šimtų abonentų „migravo“ į ir iš „mažųjų“ operatorių - „CSC Telecom“, „Eurocom“ ir „Teledema“. O susumavus rezultatus, „Omnitel“ fiksavo 2249 abonentų prieaugį, „Tele2” sulaukė 459 abonentais daugiau nei jų neteko, o „Bitė“ sausį turėjo 2910 abonentų „nuostolį“.


DELFI turimais duomenimis, nei vienas mėnesis nuo 2009 m. sausio „Omnitel“ nebuvo teigiamas, bendrovė taip pat neturėjo metinio abonentų prieaugio nuo 2006 m., kuomet pradėjo veikti dabartinė numerio perkėlimo paslauga. „Bitei“ paskutinis nuostolingas mėnesis buvo 2009 m. rugsėjis, o „Tele2” per pastaruosius 2 metus nuostolingas buvo tik 2010 m. rugsėjis.


„Jau nuo praėjusiųjų metų pradžios stebėjome tiek mažėjančią Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojų migraciją apskritai, tiek didėjantį ateinančių į „Omnitel“ vartotojų skaičių bei mažėjantį išeinančių. Džiugu, kad tarp atėjusių šį kartą daugiau verslo klientų“, - sausio duomenis komentuoja „Omnitel“ viceprezidentas pardavimams Remigijus Štaras.


DELFI žiniomis, praėjusių metų pabaigoje „Omnitel“ laimėjo du didelius viešųjų pirkimų konkursus ir sausį pradėjo tiekti ryšį „Lietuvos geležinkeliams“ bei „Vilniaus troleibusams“, be to, į bendrovę atėjo ir keletas didesnių privataus verslo klientų.


Ketvirtadienį skelbta, kad „Omnitel“ 2010 m. pajamos siekė 604 mln. Lt ir buvo 16 proc. mažesnės nei 2009 m.



Palikite komentarą
Vardas*
El. paštas