Infosrautas
2012-07-03
Mobiliosios programėlės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gyvenime yra išsikovojusios svarbią vietą, atskleidė telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ apklausa. Dauguma rinktinės narių savo išmaniuosiuose telefonuose turi daugiau nei 10, o kai kurie – ir virš 20 programėlių. Krepšininkai jų pagalba sužino svarbiausias naujienas ir palaiko ryšį su artimaisiais bei gerbėjais.
2012-07-02
Atsižvelgdama į vartotojų poreikius telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pristato naujus mokėjimo planus verslo klientams. Bendrovė nuo šiol verslui siūlys naujus mokėjimo planus, kuriais suteiks daugiau minučių už mažesnę kainą.
2012-05-10
Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pirmauja Lietuvoje pagal mobiliųjų duomenų perdavimo greitį - tai atspindi naujausi, balandžio mėnesį atlikti, Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) belaidžio interneto prieigos stebėsenos matavimai.
2012-04-25
Gyventojai, besinaudojantys išmaniaisiais telefonais, vis dažniau sparčiu mobiliuoju internetu nori naudotis bet kur ir bet kada. Viena pagrindinių to priežasčių – galimybė padidinti darbo efektyvumą dirbant ne darbo vietoje, atskleidė telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ apklausa, atlikta naudojantis tarptautine mobiliąja programėle išmaniesiems telefonams „Omnitel Trends“.
2011-05-31
Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pasiūlė „Omnitel“ išmanųjį telefoną su integruota lietuviška „Omnitel Navigacijos“ paslauga.
2011-05-15
Dabar aštuoniolikoje valstybių visame Eurazijos žemyne grupės nares jungia vienas ženklas ir purpurinė spalva, o į visą įvaizdžio keitimą buvo investuota 250 mln. Švedijos kronų.
2011-02-05
Sausį po mažiausiai 2 metų pertraukos į „Omnitel“ atėjo daugiau numerio perkėlimo paslauga pasinaudojusių abonentų negu išėjo, rodo bendrovės „Mano numeris“ duomenys.
2010-06-09
„Omnitel“, pirmoji Lietuvoje pradėjusi bandyti ketvirtosios kartos (4G LTE) mobiliojo ryšio technologiją, demonstraciniame 4G tinkle įdiegė naują programinę įrangą, kuri leidžia pasiekti 100 Mbps spartą.